O mnie

Mam na imię Nina i bardzo cieszę się, że tu jesteś!

Zapraszam Cię na bloga Press Yourself o marketingu internetowym i e-biznesie. Skoro tutaj jesteś to zapewne chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej. Zanim opowiem o sobie, sprawdź co możesz znaleźć na blogu:

  • praktyczna wiedza o marketingu internetowym,
  • instrukcje do samodzielnego analizowania statystyk strony internetowej,
  • dobre praktyki budowania marki w internecie,
  • wskazówki dla sklepów internetowych,
  • kreatywność i organizacja czasu

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Kilka słów o mnie

Od kilku lat zawodowo związana jestem z marketingiem internetowym. Doświadczenie i wiedzę zdobywałam w m.in. w branży e-commerce oraz IT. Zanim jednak tam trafiłam… założyłam bloga Press Youself.  Zafascynowana światem marketingu internetowego i e-biznesu postanowiłam, że na własną rękę zdobędę wiedzę i umiejętności, aby móc robić to, co sprawia mi największą przyjemność. I udało się!

Dziś mam już kilka lat doświadczenia w branży za sobą i nadal uwielbiam to co robię. Świat marketingu internetowego i biznesu online to moja pasja i  zarazem podróż, w której chce się spełniać i odkrywać nieznane.

Zostań ze mną i efektywnie ucz się biznesu online

Blog Press Yourself powstał z myślą o tym, aby przedstawiać tematy i rozwiązywać problemy, na które sama poszukuję odpowiedzi. Wiem, że w gąszczu informacji łatwo się pogubić, dlatego stworzyłam swoje miejsce w sieci, w którym będę publikować najważniejsze i najciekawsze informacje o marketingu internetowym.

Na blogu przedstawiam tylko konkretną wiedzę, która pozwoli skutecznie budować biznes online. Przedstawię Ci najlepsze sposoby, które łatwo zrozumiesz i wprowadzisz u siebie.

Zostań ze mną na dłużej. Zabiorę Cię w podróż, w której razem będziemy odkrywać świat marketingu i biznesu online.


Gdzie możesz mnie jeszcze znaleźć?

Zerknij na moje profile w mediach społecznościowych. Obserwuj mnie i bądź na bieżąco:

Jeśli mnie tam mnie aktualnie nie ma, to prawdopodobnie jestem gdzieś daleko na szlaku. Uwielbiam góry i gdy tylko to możliwe, pokonuję kolejne kilometry górskich ścieżek.

Możesz skontaktować się ze mną wysyłając wiadomość na adres:
nina@press-yourself.com.pl,
lub wypełniając poniższy formularz.

Pozdrawiam,
Nina Kuzara

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wysyłając wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej informacji o gromadzeniu danych znajdziesz w Polityce Prywatności.