O mnie

Mam na imię Nina. Zawodowo związana jestem ze sprzedażą w internecie. Prywatnie zafascynowana światem marketingu internetowego i e-biznesu. Wykształcenie mam w zasadzie ekonomiczne i choć niewiele związane z tym, co obecnie robię – myślę że nie był to czas stracony. Uważam, że każde doświadczenie kształtuje nas i prowadzi do miejsca w którym obecnie się znajdujemy. A mi podoba się to, gdzie obecnie jestem.

Świat marketingu internetowego i biznesu online to moja pasja i  zarazem podróż, w której chce się spełniać i odkrywać nieznane.

 

Zostań ze mną i efektywnie ucz się biznesu online

Swoją przygodę z marketingiem internetowym zaczęłam 2 lata temu. Od tego czasu ciągle się rozwijam i uczę. Blog Press Yourself powstał z myślą o tym, aby przedstawiać tematy i rozwiązywać problemy, na które sama poszukuję odpowiedzi. Wiem, że w gąszczu informacji łatwo się pogubić, dlatego stworzyłam swoje miejsce w sieci, w którym będę publikować najważniejsze i najciekawsze informacje o marketingu internetowym.

Na blogu przedstawiam tylko konkretną wiedzę, która pozwoli skutecznie budować biznes online.

Dodatkowo, gwarantuję Ci, że wszystkie informacje, które tutaj znajdziesz będą podany w sposób prosty i przystępny.

Dlaczego? Jestem samoukiem i ciągle odkrywam świat marketingu internetowego. Doskonale rozumiem Twoje spojrzenie, tak samo jak Ty jeszcze się uczę. Jestem też praktykiem, dlatego będzie to prosto podana i skondensowana dawka wiedzy. Na blogu przedstawię Ci zatem najlepsze sposoby na budowanie biznesu online, które łatwo zrozumiesz i wprowadzisz u siebie.

Zostań ze mną na dłużej. Zabiorę Cię w podróż, w której razem będziemy odkrywać świat marketingu i biznesu online.


Gdzie możesz mnie jeszcze znaleźć?

Zerknij na moje profile w mediach społecznościowych. Obserwuj mnie i bądź na bieżąco:

 

Jeśli mnie tam mnie aktualnie nie ma, to prawdopodobnie jestem gdzieś daleko na szlaku. Uwielbiam góry i gdy tylko to możliwe, pokonuję kolejne kilometry górskich ścieżek.

 

Możesz skontaktować się ze mną wysyłając wiadomość na adres:
nina@press-yourself.com.pl,
lub wypełniając poniższy formularz. 

 

Pozdrawiam,
Nina Czaja

 

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości