O mnie

Cześć,

mam na imię Nina. Zawodowo związana jestem ze sprzedażą w internecie. Prywatnie zafascynowana światem e-biznesu, marketingu internetowego i blogowania. Wykształcenie mam w zasadzie ekonomiczne i choć niewiele związane z tym, co obecnie robię – myślę że nie był to czas stracony. Uważam, że każde doświadczenie kształtuje nas i prowadzi do miejsca w którym obecnie się znajdujemy.  A mi podoba się to, gdzie obecnie jestem. E-biznes to moja pasja i  zarazem podróż, w której chce się spełniać i odkrywać nieznane.

 Misja bloga Press Yourself

Blog Press Yourself powstał z myślą o tym, aby przedstawiać tematy i rozwiązywać problemy, na które sama poszukuję odpowiedzi. Jest wiele źródeł, w których można znaleźć informacje na temat tego jak skutecznie zaistnieć w sieci i z sukcesem prowadzić e-biznes. Specjalistyczne teksty pisane językiem trudnym i niezrozumiałym bardzo często zniechęcają do podejmowania jakichkolwiek działań. Na blogu Press Yourself chcę stworzyć miejsce, gdzie tajemna wiedza, która prowadzi do sukcesu w e-biznesie będzie podana w sposób prosty i przystępny. Chcę dzielić się wiedzą, która stanowi dla mnie pasję. 

Gdzie możecie mnie jeszcze znaleźć?

Jeśli chcecie, możecie zerknąć także na moje profile w mediach społecznościowych:

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i sugestie. Możecie skontaktować się ze mną wysyłając wiadomość na adres nina@press-yourself.com.pl, lub wypełniając poniższy formularz. 

 

Pozdrawiam,
Nina

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości