Polityka Prywatności

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Nina Kuzara.

Dane kontaktowe

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych lub skorzystać z przysługujących Ci praw, możesz skontaktować się ze mną pisząc na adres: nina@press-yourself.com.pl

Cel przetwarzania danych

Dane będą przetwarzane w celu:

  • wysyłki newslettera, jeśli nastąpiło zapisanie się do listy subskrybentów poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej lub oficjalnym fanpage strony na Facebooku (https://www.facebook.com/blogpressyourself/),

  • odpowiedzi zwrotnej na otrzymane zapytanie e-mailowe wysłane za pomocą formularza kontaktowego,

  • archiwizacji korespondencji przychodzącej i wychodzącej w ramach realizacji usługi wysyłki newslettera lub kontaku z formularza kontaktowego.

Udostępnianie danych

Pozyskane dane osobowe będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów wysyłki newslettera lub kontaktu, na które użytkownik dobrowolnie wyraził zgodę.

  • W przypadku kontaktu poprzez formularz kontaktowy powierzam dane Google LLC, w celu korzystania z usług Google, w tym poczty e-mail.

  • W przypadku wysyłki newslettera dane osobowe subskrybentów powierzam The Rocket Science Group, LLC (Mailchimp), w celu prawidłowej realizacji usługi.

Okres przechowywania danych

Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane do chwili oświadczenia o zaprzestaniu wysyłki newslettera przez subskrybenta lub do zakończenia bezpośredniej komunikacji poprzez korespondecję mailową.

Uprawnienia, z których możesz skorzystać po udostępnieniu danych osobowych:

  • Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  • Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

  • Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uważasz że Twoje dane przetwarzane są w sposób nieprawidłowy.

Zapewniam Cię, że dołożę wszelkich starań by Twoje dane były bezpieczne i nie wykorzystam ich w celach, które mogły CI w jakiś sposób zaszkodzić. W razie jakichkolwiek pytań możesz się ze mną skontaktować pisząc na adres:

nina@press-yourself.com.pl

Nina